עידו שמואלי עורך דין ונוטריון | שותף מייסד

עו"ד ונוטריון עידו שמואלי מחזיק ברישיון עריכת דין משנת 2006 ומשמש יו"ר משותף של ועדת התחדשות עירונית במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין, ובמסגרת התמחותו מלווה ומייעץ לחברות יזמיות וקבלניות כמו גם ללקוחות פרטיים

קרא עוד...

דורין רפאל עורכת דין | שותפה

מתמחה בליווי פרויקטים בתחום ההתחדשות עירונית על ענפיה, תמ"א 38 ופינוי בינוי וכן הסכמי קומבינציה, עסקאות מכר יד ראשונה ושנייה, פירוק שיתוף במקרקעין, רישום עסקאות, מיסוי מקרקעין ועוד.

קרא עוד...

אוהד יונגרוירט עורך דין, מגשר ונוטריון | שותף

בעל ניסיון עשיר בגישור ובניהול סכסוכים אזרחיים. מתמחה בתחום המקרקעין לגווניו ומלווה ומייעץ בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית, עסקאות מכר, עסקאות קומבינציה וכן עוסק בליווים בנקאיים, רישומי צו בית משותף ופרצלציות, רישום עסקאות ומיסוי מקרקעין.

קרא עוד...

עו"ד קורין גזיאל

התמחתה במשרדינו ולאחר קבלת רישיון עריכת הדין בשנת 2022 חזרה כעו"ד מן המניין ומלווה במקצועיות רבה את הפעילות השוטפת של המשרד במחלקת ההתחדשות העירונית.

קרא עוד...

עו"ד דניאלה גולן ג'רפי

הנדסאית בניין ועורכת דין משנת 2022 בעלת תואר שני במשפטים, הצטרפה למחלקת התחדשות עירונית במשרדנו לאחר התמחות אצל המפקחת על המקרקעין ומלווה במקצועיות רבה את הפעילות השוטפת בתחום ההתחדשות העירונית. .

קרא עוד...

עו"ד מיכאל לוי

עו"ד לוי מלווה במקצועיות רבה בפעילות השוטפת של המשרד במחלקת התחדשות עירונית. במסגרת עבודתו עו"ד לוי מנהל משא ומתן תוך ייצוגם של בעלי זכויות ויזמים בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי) וכן מלווה בשוטף את הפרויקטים..

קרא עוד...

קרא עוד...

דירוג 100 Dun's

דילוג לתוכן